Záhady Marsu

Mars. Rudá planeta. Z jakého důvodu ji často lidé dávají do souvislosti se Zemí? V podstatě v ní vidíme jakéhosi bratra Země. Žádná jiná planeta naší sluneční soustavy nemá k Zemi a pozemšťanům tak blízko jako Mars. Proč tomu tak je? Je to jenom proto, že Mars je naším přímým sousedem? Možná za tím může být i něco víc. Něco, co sahá až do historie. Do dávné historie. Jsou zde teorie hovořící o tom, že na Marsu kdysi byly vyspělé  civilizace, které osídlily a zušlechtily Zemi. Jsou zde teorie, které hovoří o tom, že na Marsu tyto civilizace dosud jsou. Jsou zde teorie … Ale pojďme od teorií k něčemu reálnějšímu. K něčemu z čeho můžeme vycházet, a na co se můžeme opravdu podívat. Jsou to … fotky Marsu.

Domníváte se, že Mars vypadá takto?

S největší pravděpodobností ano. A z čeho vycházíte? Byli jste snad na Marsu? Byl tam váš příbuzný nebo známý a vyprávěl vám o něm? Vsadím boty, že ne. Dozajista vyhraji. Vycházíte jenom a pouze z fotek, podobných té nad textem, které jste viděli v novinách či v televizi. Takže představu o Marsu má díky nim téměř každý. Povětšinou je to představa pusté, mrtvé planety bez života, jejíž celkový nádech je halen do ruda. Obrázky z amerických sond, které na Marsu přistály to dokazují. Jenže je zde malý problém. Tyto obrázky mají jediný zdroj a tím zdrojem je - NASA. Ta jediná zásobovala světová média fotografiemi z výzkumných modulů, protože na Marsu dosud modul žádného jiného státu nepřistál. Takže celé naše mínění o Marsu vychází jenom a pouze z informací, které nám zprostředkovává NASA. 

Pokud vezmu v potaz teorii, která tvrdí, že zejména vláda USA záměrně neinformuje o existenci mimozemských civilizací pak i v případě, že by na Marsu byly objeveny stopy po jakékoliv civilizaci, jistě bychom o tom informováni nebyli.

V případě, že veškerou dokumentaci zpracovává a kontroluje NASA není vůbec těžké takovému odhalení zabránit.

 

Mnoho lidí se domnívá, že tomu tak je. Mnoho lidí se domnívá, že na Marsu byly (minimálně!) nalezeny stopy po existenci dávné a vyspělé civilizaci. Ruiny měst, pyramidy a různé jiné stavby a to monumentálních rozměrů. Jedním z nejdiskutovanějších důkazů pro toto tvrzení je takzvaná „FACE ON MARS“ nebo-li tvář na Marsu. Jde o monumentální útvar, který na fotografiích vypadá doslova jako tvář. Pod tíhou veškerých důkazů a po dokonalé počítačové analýze a vyloučení toho, že by takový útvar mohl vzniknout náhodou (přírodní cestou), se nabízí jediné vysvětlení. Tvář na Marsu je opravdovou stavbou vytvořenou někým. Je totiž součástí rozsáhlejšího komplexu staveb nazvaného CYDONIA, který má svou pevnou logiku. Rozsáhlé analýzy mnohých odborníků i nadšenců z celého světa potvrzují, že zde s největší pravděpodobností máme opravdu co do činění s ruinami, které kdysi někdo podle jasného smyslu a jednoduché matematiky postavil a směřoval úhly jejich stěn přesně tam kam chtěl.  

 

   

To, že v tom, jaké snímky a jaké informace o Marsu NASA předkládá veřejnosti něco nehraje, dokazují i četná vyjádření mnohých odborníků. Za všechny mohu citovat Briana O´Learyho, vědce, který přímo působil ve slavné misi APOLLO.

 O´Leary tvrdí:

 "NASA drží v rukou nezvratné důkazy o tom, že na Marsu existovala forma vysoce vyvinutého technicky velmi vyspělého života. Mars je doslova poset artefakty, které jsou historickým mementem pradávné civilizace. Je naší svatou povinností všechny zjištěné skutečnosti předložit lidstvu k otevřené globální diskusi". 
 

Co asi přimělo váženého a respektovaného vědce k takovému výroku? I kdyby to bylo jenom pouhé poblouznění smyslů, pak vyvstává otázka proč to samé tvrdí další respektované osobnosti, které navíc mají co do činění s výzkumem vesmíru čili lidé, kteří jsou přímo z oboru. Tak jako například Tom Van Flandern, astronom amerického vojenského námořnictva.

 Zde je jeho tvrzení:

  „V současné době NASA vlastní na 65 000 fotografií povrchu "rudé planety". Zasvěcení z branže se nechávají slyšet, že mezi těmito fotografiemi je minimálně několik stovek snímků, která předkládají zcela průkazná fakta o tom, že v historických resp. prehistorických dobách musel být Mars osídlen vysoce vyspělou civilizací.“

 

Co k tomu dodat? Na Marsu přistály jenom a pouze moduly americké agentury pro výzkum vesmíru. Jenom a pouze agentura pro výzkum vesmíru (NASA) má objektivní informace a záleží jenom a pouze na kompetentních lidech z této agentury co ukáží světu – tedy NÁM. Pokud něco zatajují, ať už z jakéhokoliv důvodu, pak jde o jednu z největších lží jaká kdy byla na lidstvu spáchána.   

TOPlist