The Best of relax music

SpäceComX: The Best of relax music

The Best of relax music (album)

(Album je výběrem pomalých a relaxačních skladeb z mých předchozích alb) 
 
Space Commander X. -The Best of relax music - download mp3:
 
01 Téma lásky.mp3                   
02 Hlubina Vesmíru.mp3
03 Odkaz Matky Země.mp3
04 Touha.mp3
05 Věčné světlo.mp3
06 První dotek.mp3
07 Orion.mp3
08 Něha.mp3 
09 Spojení s Matkou Zemí.mp3 
 
 
 
               
   
"The Best of relax music" - popis alba:
 
Hudební koláž poskládáná k příjemnému a poklidnému poslechu. Nabízí možnost nechat odpočinout tělo od rychlého životního shonu a skrze melodické hudební pasáže navracet duši harmonii.

V albu nejsou rychlé skladby ani skladby obsahující bicí stopu. Mnohé se snaží jít na podstatu pojmu, kterým jsou pojmenovány a proto pokud dovolíte srdci, aby naslouchalo této hudbě, možná budete odměněni pocity, které vás překvapí.

Album jsem nazval The best of relax music (To nejlepší z mé relaxační hudby). Poskytuji ho zde zdarma. Byl bych rád, když by si alespoň ten, kdo je toho schopen, na chvíli uvědomil, jak krásné místo naše planeta je, a jak úžasný a jedinečný je lidský potenciál. Člověku bylo svěřeno a neděleno mnohé.

A chce se od něj tak málo - jen aby tento potenciál správně využíval.

Naše budoucnost je v harmonii celku. V kolektivním pojetí - v kolektivním vědomí. A proč? Protože podstata, ze které jsme vzešli je tímto vědomím. Nahlédnout na její hranice můžeme skrze meditaci stejně tak jako skrze hudbu. Proto lidé s oblibou spojují tyto dva aspekty v jeden.

Přál bych Vám, aby při cestách za tyto hranice byla tato hudba vaším pomocníkem, průvodcem - snad i partnerem. Hudba má obrovskou moc. Dokáže otevřít brány dlouho uzamčené. Najít a otevřít místa pečlivě skrytá - léčit naší fyzickou i psychickou podstatu.

Proto vzniklo toto album.   


Přeji Vám příjemný a ničím nerušený poslech.

 

-pm

 

TOPlist