Kruhy v obilí

Váš názor na pravé kruhy v obilí (obrazce v polích)?

zobrazit výsledky
Co si myslíte o kruzích v obilí?
werkbladen
This is a wonderful article, So much info given in it, These type of articles keeps the users interest in the website, keep on sharing more... good luck.
<a href="http://kopen-werkbladen.nl">werkbladen</a>
Antonio
I agree with your idea competely.I am looking forward to another great article from you. http://www.goldceo.c...
Lambert
Thanks for sharing so significative article with us. http://www.gw2gw2.co... http://www.goldceo.c...
Nina
The Photo Expo sounds like a great time! : D http://www.goldceo.c... http://www.goldceo.c...
Lovely
Very interesting! Really very nice blog you :) http://www.thepowerl... http://www.thepowerl...
Nancy
Thanks for sharing so significative article with us. I agree with your idea competely.I am looking forward to another great article from you. http://www.gw2gw2.co... http://www.thepowerl...
Alice
Very informative post. I was looking for information about this topic and this post really helped me a lot. http://www.gotourist... http://www.buyraider...
Alice
I work using sessions your blog in many cases along with advisable the item to me to learn in addition. The actual writing style is definitely excellent and the submissions are http://www.keepsfit.... http://mmo-cards.com...
Alice
I think this is very great if we have time to visit this place. i love it much. Thanks. http://www.digscamer... http://www.ibuyc9gol...
Christina
The article is written in a very good manner.It help me in my college project.Thanks for sharing it. http://www.tobuywowg... http://www.naturewor...
Judy
Great article and your blog template is so cool. This is a well written post. It is very informative and clear. genius http://www.gw2gw2.co... http://www.woperfume...
shirin
Většina z nich ukáže skutečný PROSTOROVÝ tvar, až když se na ně zadíváte "mimo plochu". Pak je to hologram v prostoru. Nádhera. Mám odpor ke všemu mimozemskému, ale tyhle tvary jsou tak nádherné, že prostě nemůžu jejich tvůrce podezřívat ze zlých úmyslů. Myslím, že nás postupně učí dívat se jinak; jiným způsobem, za to, co jsme podvědomě zvyklí vnímat jako hranice.Možná ty změny v nás ani vědomě nepostřehneme, ale dějí se.
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

Kruhy v obilí jsou fenoménem nepřímo dokazujícím existenci mimozemských civilizací.
A právě za tímto účelem zřejmě vznikají:

  

 
 Ukázky kruhů v obilí (40 vteřin videa):

 Jedinečné video zachycující UFO přímo při tvorbě kruhů v obilí:
(26 vteřin videa)

  

Analýza předchozího videa ve kterém UFO vytváří kruhy v obilí: 
(anglicky 5:14 min. videa)

 

 Znaky pravých kruhů v obilí:

1) Stlačené klasy jsou nepoškozené a položené ve velmi zajímavých a často protínajících se dráhách. 

2) Nejsou přelámané a stébla si lehají do tří poloh ve směru přes sebe, což je efekt, který člověk neumí napodobit.

3) Klasy jsou vystaveny neznámému druhu záření.

4) Nalezeny radioaktivní a magnetické anomálie, zjištěny izotopy s krátkou životností, v přírodě dosud neznámé.

 

 Žádný z padělatelů nedokázal dosáhnout takového efektu. Padělatelé dokáží vytvořit až nečekaně krásné a relativně geometricky přesné obrazce, ale kruhy vytvářejí sešlapáváním klasů (např. za pomoci desek na které stoupají a proto stlačí velkou plochu) , nicméně klasy tím polámou. Pravé obrazce v polích, vytvořené mimozemskou civilizací, jsou stlačovány energií vyzářenou z UFO (viz. video na této stránce), která klasy položí aniž by se přelomily. To člověk neumí. Dle výzkumů jsou klasy „nahřáté“ principem nějaké mikrovlnám podobné energie a lehce se ohnou.
Navíc to, že se ohýbají PŘES SEBE(!) v různých směrem a tvoří cosi jako copánky je dalším podivujícím zjištěním.


Při tvorbě kruhu zřejmě energie „víří“, vzniká vír, který klasy pokládá a přitom je „zamíchá“ do sebe. Takového efektu žádný padělatel, ba dosud ani žádná nám známá člověkem vytvořená technologie nedokáže dosáhnout.

 Pokud toto není důkaz pro nevěřící Tomáše, pak těžko již předkládat nějaké pádnější argumenty.

Je na každém do jaké míry je schopen logicky uvažovat a přijmou a zařadit si fakta, která jsou neoddiskutovatelná, do logických souvislostí. Ostatně stačí nám nato obyčejný „selský rozum.“
Mně osobně „selský rozum“ říká, že pokud je zde něco, co nelze lidskou technikou vytvořit, pak musím připustit že to „něco“ musel vytvořit někdo jiný. Někdo kdo má techniku lepší vyspělejší. Někdo ne – z tohoto světa. Někdo mimo Zem nebo-li mimozemská civilizace jež se nám tímto způsobem snaží „něco sdělit“, experimentuje či komunikuje s námi a možná nás i takto postupně a nenásilně připravuje na pozdější masový kontakt. Takové vysvětlení se zdá více než pravděpodobné.

_____________________________________________________________________________________________________                      
___________________________________________________________________________________________________

 Ukázky kruhů v obilí:
(25 vteřin videa)Rozluštit kód a poselství kruhů v obilí se snaží stovky ba tisíce vědců a badatelů po celém světě. Přichází na svět řada teorií z nichž si doposud žádná nezískala takovou převahu, jako ta, že obrazce v polích vytvářejí mimozemštané. Oficiální média však většinou předkládají jeden jediný fakt a to ten, že vesměs popírají možnost tvorby kruhů mimozemskou inteligencí a připisují tento fenomén falzifikátorům.
Jednoduché a většinové lidské společnosti dostačující vysvětlení, vedené ve stylu politiky  neinformovanosti, zlehčování a kamufláže.
Oproti tomu například Barbara Marciniaková, světově uznávané médium, jež o sobě tvrdí že v roce 1988 navázala duchovní spojení (tzv. channeling) s mimozemskou civilizací ve své knize "Poslové úsvitu" vysvětluje význam kruhů takto: 


 "Kruhy v obilí jsou fenomenologickým výrazem vědomí. Přicházejí do vaší reality, aby vám ukázaly, že logicky uvažující mysl (člověka) nemůže zvládnout veškerá data, přestože by tolik chtěla. ... Kdykoliv není možno realitu vysvětlit, otevře se ve vědomí malý výklenek. Kruhy v obilí jsou mimo možnosti chápání logické mysli. V důsledku toho nutí konsensuální pohled na realitu, aby se rozšířil, protože realita, tak jak byla dříve projektována, nemůže tyto události jako možnost pojmout. Jsou spouští. Nutí realitu, aby se posunula za své vlastní hranice.

     Pro existenci kruhů v obilí je mnoho důvodů. Především existují proto, aby nutily realitu k pohybu - přimějí vás, abyste spíše cítili, než mysleli."

V další části channelingu je již Barbara Marciniaková již konkrétnější a její slova dávají jasnější ba téměř zcela jasné vysvětlení:

"Zmiňovaný fenomén (kruhy v obilí) nemá žádnou logiku. Nutí logicky orientovanou společnost, aby vzala na vědomí něco, co nedává smysl, a je to provedeno velmi hravým a očividným způsobem, aniž by byl něčí pohled na realitu ohrožen. Kdyby všude přistávaly kosmické lodi, lidé by byli velmi rozrušeni.. Když obilí polehne v soustředných kruzích a nepoláme se ani neuschne, nikdo příliš rozrušen není. Chápete, jak si s vámi energie pohrávají? Je nezbytné vykonat jisté věci, abyste pochopili a přišli na to, aniž by vaše obvody byly přetíženy."

Nutno dodat, že kniha byla napsána v roce 1992 a uvedené citace pocházejí z českého vydání jež se dostalo na pulty našich knihkupců v roce 1997, čili je možné, že Barbara Marciniaková zde popisuje motivace tvůrců kruhů jež byla na samotném počátku. Prvotní obrazce totiž byly opravdu jen jednoduché kruhy, až posléze přišli složitější tvary až k dnešním opravdu propracovaným a na pohled krásným útvarům, které na polích po celém světě zabírají stovky metrů čtverečních. Prvotní jednoduché kruhy mohly být pouhým upozorněním na existenci mimozemské civilizace - ty současné, složitější již mohou mít (a zřejmě mají) v sobě zakódována určitá sdělení a mohou být pokusem o opravdovou komunikaci. Každopádně názory Barbary Marciniakové, které jak sama tvrdí, nepochází z její hlavy, ale jsou jí telepaticky sdělovány přímo mimozemskou inteligencí, jsou velice podnětné a zapadají do celkového konceptu jež osvětluje smysl, který obrazce vytvářené v polích zřejmě mají. 

 

Anglické stránky  s náhledy dalších kruhů v obilí (včetně nejnovějších): http://www.cropcircleconnector.com/2010/2010.html

      
      
_________________________________________________________________________________

TOPlist